Ceník a služby

CENY VYŠETŘENÍ METODOU RT-PCR A ANTIGENNÍ TESTY

614,- Kč - PCR vyšetření s dodáním výsledku do tří dnů od odběru bez vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - od přijetí vzorku k vyšetření.

814,- Kč - PCR vyšetření s dodáním výsledku do konce druhého dne (obvykle zasíláme mezi 18. a 19. hodinou) bez vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - od přijetí vzorku k vyšetření.

1 890,- Kč - PCR vyšetření s dodáním výsledku EXPRESS - do konce dne bez vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - od přijetí vzorku k vyšetření. POZOR - odběr je nutné provést do 10:00.

PCR vyšetření provádíme i formou cucacího PCR testu - bez nutností odběru z nosohltanu. Podmínkou je 30 minut před odběrem nejíst a nepít.

Příplatek 200 Kč za vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - o tuto službu je možné rozšířit všechny 3 přímo hrazené vyšetření. V případě potřeby vystavení certifikátu, mějte u sebe prosím připravené číslo cestovního dokladu (pas, občanský průkaz). Urychlíte tímto odbavení u administrativního stanoviště před odběrem.

Antigenní testování s úhradou od pojišťovny -Antigenní testování na základě plánu plošného testování obyvatel s úhradou pojišťovny je možné 1x za 7 dní.

odberovy-tym-1.jpg